DOJRZAŁOŚĆ – afrodyzjak życia

PERFUMY 'DOJRZAŁOŚĆ’ KUPISZ NA ETSY.COM
Perfumy Uzdrawiające działają na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza i duch. Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają naturalną wibrację zapachu. Są w 100% naturalne.

DOJRZAŁOŚĆ – inicjują do duchowej seksualności opartej na odpowiedzialnej kreacji nowych energetycznych wymiarów, naturalny silny afrodyzjak, który sprawi że zakochasz się sam w sobie i poczujesz pełnię swojego dojrzałego istnienia. Perfumy także balansują energię męską i żeńską, dzięki czemu poszerzasz skalę własnego odczuwania przyjemności życia. Poza tym te perfumy nie pozwalają poddać się na wybranej przez siebie drodze, przeprowadzają przez meandry życia z poczuciem wewnętrznego spokoju i zaufania do swojego czucia.

O tym jak powstawał ten zapach możesz przeczytać na moim blogu:

PERFUMY DOJRZAŁOŚĆ KUPISZ NA ETSY.COM

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.

Energię tych perfum opisuje zdanie: „Niezależnie od okoliczności pozostaję spokojny i reaguję dojrzale.”

Właściwości perfum:

jest to naturalny afrodyzjak, więc inicjują do duchowej seksualności

prowadzą do duchowej dojrzałości,

nie pozwalają poddać się na wybranej przez siebie drodze,

balansują energię męską i żeńską,

ułatwiają transformację emocji w uczucia,

wzmacniają stabilne i rzeczowe podejście do „trudnych spraw”,

dodają oparcia w sobie i swoim duchowym połączeniu z Wyższym Ja,

dodają sił, by podjąć społeczne „ryzyko” pokazania kim jestem naprawdę.


Skład: 

OLEJKI ETERYCZNE:

agarwood

siamwood

sandal wood

rosewood Brazil

Ho wood

Muhuhu

Cedarwood Atlas

Ambrette seed

Osmanthus Absolut

Ambergris HS New Zealand

Green Tea Absolut

Lemon Verbena, fresh leaves

Lemongrass

African Amber [hymenae verrucosa]

Copal

Cistus Absolut, France

Cistus, flower tops, Andalucía, Spain

PERFUMY ZAWIERAJĄ ELIKSIR Z nefrytu i agatu mszystego.

PERFUMY ZOSTAŁY NASYCONE UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI :

Ton F# – ALCHEMICZNA MISA „DELFINOWY OCEAN” – bezwarunkowa miłość z poziomu czakry wyższego serca, akceptacja, energia jedności, łagodnej komunikacji, radości i przyjaźni.

Tonacja F# oddziałuje na czakrę grasicy czyli tak zwanego wyższego serca {high heart} oraz czakrę uzdrowiciela. Polepsza odporność człowieka zarówno w sensie psychicznym jak i fizycznym.

Działanie tonacji F# ukierunkowane jest na wzbudzanie uczucia bezwarunkowej miłości i akceptacji na głębokim poziomie oraz dziecięcej w swym charakterze radości. Czyli swobodnej, pozbawionej oceny, uprzedzeń i co najważniejsze wolnej od wszelkich wzorców i uwarunkowań typu „jak powinna wyglądać zabawa”.

Ton C# ALCHEMICZNA MISA Z PALLADEM (czakra seksualna). Wibracja tej misy pomaga człowiekowi odzyskać prawo do czucia. Bez czucia nie ma człowieka.

Czakra seksualna pokazuje nasze społeczne stosunki, jak angażujemy się w relacje, jak przyjmujemy życie.

Misa posiada dodatkową wibrację Palladu. Jest to jasnosrebrno-biały metal szlachetny, który utrzymuje opiekuńczą energię wysokiej częstotliwości. Jest to energia wiernego przyjaciela. Tym właśnie wiernym przyjacielem masz być Ty sama dla siebie.

Energie tej misy umożliwiają przebywanie w energi wyższej świadomości, jednocześnie pozostając w pełni ugruntowanym.

Energia Palladu jest doskonałym kompanem do wielowymiarowej podróży, wspierając spójną obecność w podwyższonym stanie świadomości. 

Zachęca i wspiera do rozpoczęcia działania i podejmowania nowych wyzwań w życiu.

Więcej informacji o Alchemicznych Misach i uzdrawiających sesjach dowiesz się na www.podrozewenus.pl

ROŚLINNA MEDYCYNA WIBRACYJNA:

CZEKOLADOWA LILIA

Esencja kwiatowa z lilii czekoladowej wspiera, gdy czujesz się nie związana i „odłączona” od Ziemi. Polecana w przypadku braku równowagi czakry łączącej z ziemią (stopy) i czakry podstawy (korzenia). manifestuje się to wrażeniem odłączenia się od ciała, trudności z codziennymi zadaniami, poczucie braku bezpieczeństwa i niepewności w sobie i z innymi ludźmi, brak lub sztywne granice oraz niepewność finansowa. Wpływa na więzadła w dolnej części kręgosłupa i bioder, która utrzymują stary gniew lub napięcie strukturalne. Esencja kwiatu lilii czekoladowej jest również przydatna, gdy trudno jest pobrać i zinterpretować informacje od duchowego przewodnika.

Esencja kwiatu lilii czekoladowej łączy czakrę korony z czakrą korzenia i wyrównuje dodatnie i ujemne bieguny żelaza w ludzkiej krwi, aby ułatwić otrzymywanie i jasną interpretację wielowymiarowych informacji. Łączy cię również z czakrą ziemi i jej centrum, aby doprowadzić energię ziemi do podstawy kręgosłupa, reagując na objawy podobne do wymienionych powyżej. Rozluźnia również napięcie strukturalne w okolicy miednicy / bioder i pomaga uwolnić „zamrożony” w nich gniew.

Czekoladowa lilia prowadzi Cię do stanu odczuwania opisanego poniższymi słowami:

„Jestem głęboko zakorzeniony poprzez kręgosłup w Matce Ziemi i otrzymuję wyraźne wielowymiarowe prowadzenie.”

ORLIK

Esencja kwiatowa z orlika budzi w Człowieku uczucie BŁOGOŚCI. Zachęca do radosnego wyrażania własnej kreatywności i bycia inspiracją dla innych. Wspiera w okresie wahania – czy stać mnie na wyrażenie mojej indywidualności i kreatywności? Dodaje sił, by podjąć społeczne „ryzyko” pokazania kim jestem naprawdę.

Energia tego kwiatu wspiera w okresie kryzysu wieku średniego, który wymaga świeżego spojrzenia na siebie i swoje twórcze podejście do życia. Zaprasza do odwagi pokazania swojego wewnętrznego blasku.


Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają wibrację zapachu. Są w 100% naturalne i mogą wpisać się w aurę, jeśli tylko Człowiek na to pozwoli. Pefumy zostały nasycone wibracją Alchemicznych Mis co dodatkowo wzmacnia ich działanie. 


Perfumy Uzdrawiające to nie jest tylko kwestia ładnie dobranych olejków eterycznych. To silne narzędzie, które świadomie wykorzystane daje namacalne i głębokie efekty dla Człowieka.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.