ROSE ETUDE – zapach miłości i godności

Rose Etude WYPRZEDANE!!! Perfumy Uzdrawiające działają na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza i duch. Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają naturalną wibrację zapachu. Są w 100% naturalne. Dzięki jego głębokim akordom, opartym zarówno na energii Ziemi jak i Nieba pozwala doświadczać intensywnej transformacji w zakresie tak subtelnych sfer jak poczucie wartości własnej opartej na uczuciowości, a nie na osiągnięciach zewnętrznego świata. 

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.


Godność
Wyrosłeś w tym kociokwiku, wyrosłeś w tym mętliku,

W tym gąszczu obelg i kłamstw,

Ja patrzę dziś w twe oczy Człowieku i widzę twe piękno,

łzy płyną mi po policzku, bo tego nie widzisz,

łzy płyną mi po policzku, bo uwierzyłeś że jesteś nikim i musisz coś osiągnąć, by być kimś,

łzy płyną mi po policzku, bo gdy Cię podziwiam Ty kulisz się, spuszczasz głowę myśląc „jam jest nie godzien”,

A Ja Ci mówię: Jesteś godzien wszelkiej czci, 

W twej ludzkiej prostocie tkwi całe piękno, cały twój skarb,

 
Wszystko czego Cię nauczyli to jak przepraszać za grzechy, za twe naturalne, swobodne cechy,

Widziałeś kiedyś pięknego motyla, który przeprasza, że żyje?
ja nie

Julia Kamieniecka

Energię tych Uzdrawiających Perfum opisuje zdanie:

„JAM JEST wolnością, miłością i oparciem dla siebie samej. Jam jest chwałą i uznaniem dla mojej drogi i mojego jestestwa.”

Perfumy Uzdrawiające budzą w człowieku:

WOLNOŚĆ

GODNOŚĆ DO SIEBIE

OPARCIE W SOBIE

PEWNOŚĆ SIEBIE OPARTĄ NA WŁASNEJ UCZUCIOWOŚCI

UZNANIE

MIŁOŚĆ DO SIEBIE

PRZYJAŹŃ DO SIEBIE

Skład: 

OLEJKI ETERYCZNE:

absolut z kwiatu róży z południowych Indii

akord ambrowy przygotowany z labdanum i wanilii

goździk

gorzka pomarańcza

mech dębowy

PERFUMY ZAWIERAJĄ ELIKSIR Z różowego kwarcu.

PERFUMY ZOSTAŁY NASYCONE UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI :

Ton C ALCHEMICZNA MISA EGYPTIAN BLUE (czakra podstawy) wnosi wibrację, która harmonizuje w człowieku mądrość Starożytnych z technologią uzdrawiania w przyszlości. Przywraca także w człowieku poczucie mocy i sprawczości.

Ton C#  czakra seksualna ALCHEMICZNA MISA Z PALLADEM, Wibracja tej misy pomaga człowiekowi odzyskać prawo do czucia. Bez czucia nie ma człowieka.

Więcej informacji o Alchemicznych Misach i uzdrawiających sesjach dowiesz się na www.podrozewenus.pl

ROŚLINNA MEDYCYNA WIBRACYJNA:

Esencja kwiatowa z czeremchy poszerza w człowieku uznanie dla sytuacji, których zmienić nie może, a przyszło mu się z nimi zmierzyć.

Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają wibrację zapachu. Są w 100% naturalne i mogą wpisać się w aurę, jeśli tylko Człowiek na to pozwoli. Pefumy zostały nasycone wibracją Alchemicznych Mis co dodatkowo wzmacnia ich działanie. 

Perfumy Uzdrawiające to nie jest tylko kwestia ładnie dobranych olejków eterycznych. To silne narzędzie, które świadomie wykorzystane daje namacalne i głębokie efekty dla Człowieka.

Stosuj Perfumy Uzdrawiającew każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.