UZDRAWIAJACE PERFUMY

WITAJ W ŚWIECIE UZDRAWIAJĄCYCH PERFUM!

Dziękuję za zainteresowanie. Rozumiem, że zależy Ci na naturalnych perfumach, które dzięki wyłącznie naturalnym składnikom wspierają w odnajdywaniu samego siebie – tego prawdziwego, tego co umie spojrzeć ponad iluzje i oczekiwania innych. Rośliny są wyjątkowymi Istotami, naszymi przewodnikami, którzy prowadzą nas na prawdziwą ścieżkę życia.

Posiadam w ofercie kilka rodzajów Uzdrawiających Perfum:

Boronia Transformation – “Transformuję z poziomu serca i otwieram się na prawdę. Wiem czego chcę, czego potrzebuję.”

Champaca Bliss – 

Discover Yourself,

Tuberose Reconnection,

Rose Etude,

Broken Heart,

Neroli Bliss,

Persian Quest.

Każdy zapach oferuje inne podejście do kwestii relacji z samym sobą oraz relacji do różnych życiowych tematów. Na przykład: relacja z pieniędzmi, relacja z własną seksualnością, relacja z własną zmysłowością, relacja z własnym ciałem, relacja z własną duszą, relacje z innymi itd.

Każde z Uzdrawiających Perfum posiadają różnorodne właściwości.  Odbiorcami uzdrawiających perfum są przede wszystkim moi klienci korzystający z zabiegów uzdrawiająco – relaksujących opartych na działaniu dźwiękoterapii, aromaterapii i kryształoterapii. Więcej informacji na www.soundSPA.pl.

Głównym działaniem moich perfum jest pomoc w zmianie świadomości, inaczej mówiąc „aby człowiek inaczej umiał spojrzeć na swoje życie, otaczających go ludzi, na wydarzenia które wywarły na niego mocny wpływ”. Zapach naturalnych perfum uzdrawiających to kwestia drugorzędna. Co to znaczy?

W przypadku, jak to się mówi markowych perfum wytworzonych z syntetycznych molekuł jak Chanel czy Dior, zapach jest kwestią pierwszorzędną i jedyną. Niestety oprócz psychicznych skojarzeń z luksusem czy nowoczesnym obrazem atrakcyjności nie posiadają żadnego działania leczniczego jak to miało miejsce podczas stosowania ich w przeszłości, jak donoszą karty historii.
Nie wiem czy słyszałeś kiedyś anegdotę, że Napoleon codziennie rano był smarowany perfumami od stóp do głowy przez swojego kamerdynera. Miał specjalną kieszeń w cholewce buta do której chował buteleczkę z tymi perfumami, które obowiązkowo musiał mieć zawsze przy sobie nie tylko dla zapachu, ale dla kurażu i dobrego samopoczucia. Olejki eteryczne, z których takowe perfumy sporządzano mają między innymi właściwości dodające odwagi, jednak nie tylko.

Ja własnie w moich uzdrawiających perfumach do tego nawiązuję, czyli biorę pod uwagę działanie na psychikę, a zapach jest tą dodatkową funkcją. Piszę to wszystko tutaj, ponieważ perfumy uzdrawiające nie są dla każdego. To znaczy są przede wszystkim dla osób, które lubią naturalne zapachy, lubią aromaterapię, naturoterapię zamiast antybiotyków itp.

Fanom naturoterapii podobają się moje perfumy zrobione wyłącznie z naturalnych komponentów. Jednakże zdarzają się osoby, które w moich perfumach czują zapach apteki czy przypraw orientalnych i jest to dla nich nieatrakcyjne jako perfumy. Oczywiście rozumiem to, o gustach się nie dyskutuje 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany dokładnym opisem perfum, na co działają to napisz proszę do mnie maila na perfumyuzdrawiajace@gmail.com, a prześlę Ci przykładowy opis do jednych z moich perfum uzdrawiających, które dołączam do flakonu.

Adres e-mail pod który proszę kierować zamówienia to perfumyuzdrawiajace@gmail.com

Pozdrawiam Cię serdecznie

Julia M.Kamieniecka