DISCOVER YOURSELF – zapach prawdy

DISCOVER yourself WYPRZEDANE!!! Perfumy Uzdrawiające działają na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza i duch. Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają naturalną wibrację zapachu. Są w 100% naturalne. Zapach ten przywoła w Tobie starożytną mądrość, która wie jak podróżować przez meandry życia i działać w zdrowy oraz spójny ze swoimi pragnieniami sposób. 

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.

Energię tych Uzdrawiających Perfum opisuje zdanie:

„Ponownie łączę się, z mądrością i jasnością, z moim Wyższym Ja oraz innymi. Pielęgnuję relację ze sobą i dla siebie.”

Dodatkowe właściwości perfum:

poprawiają nastrój

balansują energię męską i żeńską w człowieku

dodają klarowności czego się chce

otwierają na przyjaźń z samym sobą

poszerzają perspektywę na współistnienie z innymi

budzą erotyzm uczuciowy

wyzwalają bliskość do siebie samego i innych

wspierają człowieka w rozpoznawaniu relacji opartych na prawdzie

wspierają budowanie relacji nowej ery

Skład: 

OLEJKI ETERYCZNE:

dąb

haitański wetiwer

perska róża

jałowiec

akord skórzany

liść pomidora

oud

jaśmin

osmantus

PERFUMY ZAWIERAJĄ ELIKSIR Z cytrynu.

Cytryn – niesie moc słońca, energetyzuje, a więc wspiera męski pierwiastek w człowieku. Pobudza czakry niczym wiosenne promienie słońca. Oczyszcza umysł i pobudza duszę do działania. 

PERFUMY ZOSTAŁY NASYCONE UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI :

Ton D Alchemiczna Misa z Karneolem.
Tonacja D, także pomaga na planie fizycznym wydobyć na powierzchnię prawdziwy plan duszy, czyli dowiedzieć się „kim jestem naprawdę?- a nie kim wyuczono mnie by być”.

Ponadto oddziałuje na sferę materialną.

Silver Flame Alchemiczna misa ze srebrem Ton G#. Aktywuje w Człowieku entuzjazm. Pomaga zachować równowagę między pierwiastkiem męskim i żeńskim.

Więcej informacji o Alchemicznych Misach i uzdrawiających sesjach dowiesz się na www.podrozewenus.pl

ROŚLINNA MEDYCYNA WIBRACYJNA:

Zapach „ DISCOVER yourself” zawiera esencję roślinną z dębu. Dąb to celtycki symbol mocy, mądrości, długowieczności i honoru. 

Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają wibrację zapachu. Są w 100% naturalne i mogą wpisać się w aurę, jeśli tylko Człowiek na to pozwoli. Pefumy zostały nasycone wibracją Alchemicznych Mis co dodatkowo wzmacnia ich działanie. 

Perfumy Uzdrawiające to nie jest tylko kwestia ładnie dobranych olejków eterycznych. To silne narzędzie, które świadomie wykorzystane daje namacalne i głębokie efekty dla Człowieka.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.