CHAMPACA BLISS – zapach szczęścia

Champaca Bliss WYPRZEDANE!!! Perfumy Uzdrawiające działają na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza i duch. Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają naturalną wibrację zapachu. Są w 100% naturalne.

Zapach CHAMPACA BLISS wyzwala w Człowieku bezwarunkową miłość do siebie samej/samego siebie, zmysłowość, delikatność, współbycie. Wspierają przy przechodzeniu do nowego etapu życia, jak zostanie mamą czy tatą [dobre dla mężczyzn, którzy mają problem z przyjęciem do życia noworodka], wchodzenie w okres menopauzy, a także dla dziewczynek nie akceptujących zmian fizjologicznych wynikających z dojrzewania.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.

champaca champaka

Energię tych Uzdrawiających Perfum opisuje zdanie:

„JAM JEST nurtem miłości i jedności przepływającym przez każdą Istotę. Wiem, że wszystkie dopływy płyną do jednego Oceanu, do naszego Źródła, do naszego domu, z którego wszyscy pochodzimy.”

Dodatkowe właściwości perfum:

otwierają kanały jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia

wzmacniają uczuciowe spełnianie się w codziennej rzeczywistości

pomagają odkrywać miłość do samej siebie/do samego siebie

wpływają kojąco na układ nerwowy

pomagają Człowiekowi odzyskać prawo do czucia – szczególnie polecane dla osób, które doświadczyły „zimnego chowu” oraz dla mężczyzn, którzy chcą aktywować w sobie pierwiastek żeński odpowiedzialny za opiekę i dbanie o samego siebie, swoje zdrowie, równowagę między pracą, a odpoczynkiem

wzbudzają poczucie szczęścia i wdzięczności za swoje osiągnięcia

Skład: 

OLEJKI ETERYCZNE:

kwiat magnolii champaka

artemisia peach

mango

tonka bean

wanilia z Madagaskaru

amyris wood z Haiti

PERFUMY ZAWIERAJĄ ELIKSIR Z KRYSZTAŁÓW takich jak:
różowy kwarc, agat mszysty, kryształ górski,

PERFUMY ZOSTAŁY NASYCONE UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI :

Ton B czakra korony  ALCHEMICZNA MISA Divine Mother, Ton B aktywizuje czakrę korony i otwiera bramy do poczucia Jedności i Bezwarunkowej Miłości.

Ton F# czakra wyższego serca ALCHEMICZNA MISA DELFINOWA „ZŁOTY OCEAN” , Tonacja F# oddziałuje na czakrę grasicy czyli tak zwanego wyższego serca {high heart} oraz czakrę uzdrowiciela. Polepsza odporność człowieka zarówno w sensie psychicznym jak i fizycznym.

Ton C#  czakra seksualna ALCHEMICZNA MISA Z PALLADEM, Wibracja tej misy pomaga człowiekowi odzyskać prawo do czucia. Bez czucia nie ma człowieka.

Więcej informacji o Alchemicznych Misach i uzdrawiających sesjach dowiesz się na www.podrozewenus.pl

ROŚLINNA MEDYCYNA WIBRACYJNA:

esencja kwiatowa z różowej piwonii – wzbudza swobodę uczuciową

esencja kwiatowa z magnolii – gruntuje i pomaga połączyć się z wiedzą przodków

Esencja z magnoli doskonale współgra z energią Alchemicznej Misy z Palladem i umożliwia przebywanie w energi wyższej świadomości, jednocześnie pozostając w pełni ugruntowanym. Człowiek może realizować się w realiach ziemskich pozostając w kontakcie ze swoim Najwyższym Ja i Duszą.

Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają wibrację zapachu. Są w 100% naturalne i mogą wpisać się w aurę, jeśli tylko Człowiek na to pozwoli. Pefumy zostały nasycone wibracją Alchemicznych Mis co dodatkowo wzmacnia ich działanie. 

Perfumy Uzdrawiające to nie jest tylko kwestia ładnie dobranych olejków eterycznych. To silne narzędzie, które świadomie wykorzystane daje namacalne i głębokie efekty dla Człowieka.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.