BORONIA TRANSFORMATION – zapach obfitości

Boronia Transformation WYPRZEDANE!!! Perfumy Uzdrawiające działają na wszystkich poziomach: ciało, umysł, dusza i duch. Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają naturalną wibrację zapachu. Są w 100% naturalne. BORONIA TRANSFORMATION to zapach, który sprzyja obfitości i zamanifestowaniu twoich marzeń i pragnień.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.

Energię tych Uzdrawiających Perfum opisuje zdanie:

„Transformuję z poziomu serca i otwieram się na prawdę. Wiem czego chcę, czego potrzebuję.”

Dodatkowe właściwości perfum:

rozpuszczają obsesje

aktywizują czakrę podstawy, sakralną, splotu słonecznego

wspierają przy podejmowaniu ważnych decyzji

ułatwiają zaakceptowanie siebie samego takim jakim jesteś

niwelują poczucie wyobcowania

oczyszczają ze zmartwień i poczucia winy

regenerują po stanach wyczerpania

leczą „złamane serce” i niwelują tęsknotę

Skład: 

OLEJKI ETERYCZNE:

kwiat boroni z Tasmani

opoponax z Kenji

wanilia z Madagaskaru

PERFUMY ZAWIERAJĄ ELIKSIR Z KRYSZTAŁÓW takich jak: obsydian śnieżny i cytryn.

Obsydian śnieżny – pomaga zaakceptować siebie takim jakim jesteś. Pomaga podjąć trudne decyzje oraz równoważy energie. Z jego asystą łatwiej odejść skrywanym emocjom i tworzy siatkę dla pozytywnego myślenia.

Cytryn dzięki czystej, żółtej energii cytryn zachęca do nowych początków i czerpania z życia pełnymi garściami. Sprzyja obfitości.

PERFUMY ZOSTAŁY NASYCONE UZDRAWIAJĄCYMI WIBRACJAMI :

Ton G – Alchemiczna misa ze złotem – emanacja złota przyciąga obfitość i bezproblemowe życie. Człowiek pod wpływem tej wibracji zaczyna widzieć wiele dróg, czyli wiele możliwości w jaki może realizować swój boski potencjał. Stymuluje czakrę serca, trzeciego oka oraz korony.

Ton A – Alchemiczna Misa z turkusem – kamieniem, który wspiera w procesie wznoszenia się do wyższych stanów świadomości. Wibracje tej alchemicznej misy dodają sił w trakcie wewnętrznych podróży samopoznawania się. Pogłebia dzięki temu procesy medytacji. Aktywizuje trzecie oko. 

Ton B czakra korony  ALCHEMICZNA MISA Divine Mother, Ton B aktywizuje czakrę korony i otwiera bramy do poczucia Jedności i Bezwarunkowej Miłości.

Więcej informacji o Alchemicznych Misach i uzdrawiających sesjach dowiesz się na www.podrozewenus.pl

ROŚLINNA MEDYCYNA WIBRACYJNA:

esencja kwiatowa z piwoni różowej – pobudza w człowieku uczucie swobody, która rozumiana jest tu jako swobodne wyrażanie się, zachowywanie takim jakim się jest w danym momencie.

Perfumy przygotowałam bez żadnych utrwalaczy czy konsewantów, które zniekształcają wibrację zapachu. Są w 100% naturalne i mogą wpisać się w aurę, jeśli tylko Człowiek na to pozwoli. Pefumy zostały nasycone wibracją Alchemicznych Mis co dodatkowo wzmacnia ich działanie. 

Perfumy Uzdrawiające to nie jest tylko kwestia ładnie dobranych olejków eterycznych. To silne narzędzie, które świadomie wykorzystane daje namacalne i głębokie efekty dla Człowieka.

Stosuj Perfumy Uzdrawiające w każdym momencie zwątpienia, zagubienia, poczucia bezsilności. One mają Ci pomóc przypomnieć „Kim jesteś naprawdę, a nie na kogo Cię wychowano”. Ponadto Perfumy Uzdrawiające są doskonałym narzędziem pogłębiającym medytację oraz wszelkie formy pracy ze sobą.