Kim jestem naprawdę

Szukasz, sprawdzasz, zadajesz sobie pewnie często pytanie KIM JESTEM NAPRAWDĘ??? Co mam w życiu robić?

Patrzysz w lustro i czasem już nie potrafisz dać sobie klarownej odpowiedzi. Byłeś tu, byłeś tam, zrobiłeś to i zrobiłeś tamto. Może nawet wygrałeś nie jedną walkę w swoim życiu. Masz to i tamto, masz już wszystko o czym marzyłeś, sporo zarobiłeś. Jednak… zauważyłeś, że to nie to, że to nie tego szukasz naprawdę.

Cóż to jest zatem? To coś co nas napędza, by szukać dalej. Powoli przeczuwasz, że to czego pragniesz najbardziej to by CZUĆ, by BYĆ, by mieć ŚWIADOMOŚĆ kim jesteś naprawdę.
Zauważasz, może nawet z przerażeniem, że wszystko co jest poza tym to tylko zabawki w teatrze życia. Twoja myśl stwórcza przyspiesza. Szukasz rozwiązania. Czujesz ścisk w sercu. W głowie kłębi się od myśli – Jak żyć?

Gdy na nowo odkryłeś, że czujesz i że bardzo siebie pragniesz prawdziwego, tego wszechmocnego i tego świadomego swojej potęgi i mocy to przychodzi świadomość bycia wszystkim i niczym zarazem, byciem i niebyciem. Dochodzi do twojej świadomości, że czasem jesteś jak kropla w Oceanie, a czasem że jesteś jak Ocean. Odkryłeś właśnie tajemnicę istnienia.
Ja swoją tajemnicę odkrywam codziennie na nowo. Są dni, gdy mój umysł szaleje. Powtarza w kółko te same oklepane myśli. Podświadomość usiłuje stworzyć te same sceny, te same kłótnie, te same cierpienia, te same walki. Na szczęście już wiem, że to tylko przegrzany od bodźców umysł szwankuje. Na szczęście już wiem, że mam wybór – TO JA WYBIERAM JAK ŻYJĘ! Na szczęście już wiem jak sobie pomóc, by wyjść z tego labiryntu, by wejść piętro wyżej i spojrzeć szerzej na niewygodną sytuację, by wyciągnąć z serca ten kolec cierpienia.

Kochany Bracie i Siostro, całym sercem pragnę podzielić się z Wami moim doświadczeniem w wychodzeniu z bagna trosk i beznadziei. Najlepszymi Przyjaciółmi są dla mnie: dźwięk i zapach. Zarówno jeden jak i drugi przyjaciel wibrują, tak jak i my ludzie wibrujemy, dlatego najbliżej jest nam do siebie.
Gdy jest mi źle, otulam się dźwiękiem i zapachem uchwyconym we flakonie UZDRAWIAJĄCYCH PERFUM. Dźwięk w perfumach?
Tak, również dźwięk jest zapisany w Uzdrawiających Perfumach. Każdy rodzaj perfum służy do czego innego i dlatego też oprócz olejków eterycznych zawiera wibrację częstotliwości określonej czakry, po to by wspomóc człowieka w jego drodze do samooświecenia.
Japończyk Masaru Emoto jako pierwszy eksperymentalnie dowiódł, że woda ma pamięć. W Polsce wydano nawet książkę na ten temat.
Człowiek zbudowany w przewadze z wody, ma możliwość zapisywania pamięci uczuć i stanów świadomości w ciele. Umysł, czyli nasze oprogramowanie (ego) wie tylko tyle, ile wiedzy przyswoi w procesie edukacji. Natomiast ciało czuje słowa (czyli wibrację), a one samoistnie zapisują się w nim. Stąd mamy pamięć ciała, którą możemy modelować.
Modelowanie odbywa się całe nasze życie i mamy na nie wpływ. Możemy uzdrawiać (odkodowywać) naszą wodę w ciele poprzez dźwięk, zapach, ruch. Wybierając naturalne perfumy, łagodny dźwięk, harmonijny ruch przywracamy naszą pamięć ciała do równowagi, a tym samym do zdrowia fizycznego i psychicznego. Nasze życie to wybór. Mamy wolną wolę. Możesz używać syntetycznych zapachów, hałaśliwej muzyki i forsować ciało nadmiernym wysiłkiem fizycznym czy też przeciążać się pracą. Efekt będzie tu inny. Bóle kręgosłupa, nowotwory, alergie, depresje i tak dalej. To od Ciebie zależy co wybierasz. Masz prawo.

Uzdrawiające Perfumy przynoszą ulgę w najtrudniejszych chwilach, przywracają do równowagi na trzech poziomach ciało-umysł-dusza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *